Сільський голова

Коньшин Сергій Володимирович

Рішення 55 сесії Гусинської сільської ради VI скликання від 14.07.2015р.

Поділитися новиною:

Рішення 55 сесії Гусинської сільської ради VI скликання від 14.07.2015р.

Про встановлення плати за землю на території Гусинської сільської ради

 

 

УКРАЇНА

ГУСИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КУП'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LV (55) сесія VI скликання

 

РІШЕННЯ

14 липня 2015 року №29

 

Про встановлення плати за землю на території

Гусинської сільської ради

 

 

На підставі ст. 143, 144 Конституції України та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ , на підставі рішення ХХV сесії Гусинської сільської ради від 14 грудня 2012 року « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Гусинка Гусинської сільської ради Куп’янського району Харківської області », рішення ХХVІ сесії Гусинської сільської ради від 26 грудня 2012 року « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Самборівка Гусинської сільської ради Куп’янського району Харківської області » , рішення ХХVІ сесії Гусинської сільської ради від 26 грудня 2012 року « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Єгорівка Гусинської сільської ради Куп’янського району Харківської області » , рішення ХХVІ сесії Гусинської сільської ради від 26 грудня 2012 року « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Курочкине Гусинської сільської ради Куп’янського району Харківської області » керуючись статтями 7, 8, 10, 12, розділу ХІІІ ст. 269-289 Податкового кодексу України, ст. 206 Земельного кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.24,35 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Встановити на 2016 рік ставки податку на земельні ділянки на території Гусинської сільської ради:

- Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження):

-для будівництва і обслуговування житлового будинку – 3,0% від їх нормативної грошової оцінки

-для земель промисловості, зв’язку, енергетики, комерційного та іншого призначення – 3,0% від їх нормативної грошової оцінки

-для сільськогосподарських угідь – 1 % від їх нормативної грошової оцінки

 

- Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження):

-для земель промисловості, зв’язку, енергетики, комерційного та іншого призначення –

6 % від їх нормативної грошової оцінки

-для сільськогосподарських угідь – 1,0 % від їх нормативної грошової оцінки

- Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено :

- Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів і нормативну грошову оцінку яких не проведено, в розмірі 1,0% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2. Вказані ставки підлягають щорічній індексації згідно діючого законодавства України.

3. Звільнити юридичні особи на території Гусинської сільської ради (незалежно від місцезнаходження) від сплати земельного податку у 2016 році:

 

- органи місцевого самоврядування ( Гусинської сільська рада), загальноосвітній навчальний заклад незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

4. Повідомити платників плати за землю для фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, про ставки по Гусинській сільській раді

5. Оприлюднити рішення згідно чинного законодавства.

6.Рішення вступає в силу з 01.01.2016 року.

7.Копію рішення направити до Куп’янської ОДПІ у встановлений цим кодексом термін.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку та бюджету сільської ради.

 

 

В.о. Гусинського сільського голови Т.М. Таран

 

 

 

 

Приєднані документи:

плата за землю
Web-адреса: gusinka.kupyansk.info/news/id/7120 | Переглядів: 316Дата публікації: 15:00 14.07.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада