Сільський голова

Коньшин Сергій Володимирович

2 лютого 2018 року в Гусинській ЗОШ відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена визволенню Куп’янщини від нацистських загарбників «Куп’янщина опалена війною».

Поділитися новиною:

2 лютого 2018 року в Гусинській ЗОШ відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена визволенню Куп’янщини від нацистських загарбників «Куп’янщина опалена війною».

До вас звертаємось, діти й дорослі! Залиште на хвилину щоденні турботи, З собою побудьте в глибокій скорботі, Згадайте, вклоніться ви прадідам вашим Живим, ще й полеглим в двобої звитяжнім. Усім, хто кував перемогу й загинув За тебе, за мене, за всю Куп’янщину. Згадай їх усіх, замордованих, вбитих І гідно живи їх життям недожитим.

2 лютого 2018 року в Гусинській ЗОШ відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена визволенню Купянщини від нацистських загарбників «Купянщина опалена війною». Присутні перегорнули незабутні сторінки героїчної і водночас трагічної історії рідного краю, згадали імена героїв-визволителів.

Педагогічний колектив та учні школи вшанували пам'ять загиблих, що віддали своє життя за визволення рідної землі, хвилиною мовчання. 

Альбом: 2 лютого 2018 року в Гусинській ЗОШ відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена визволенню Куп’янщини від нацистських загарбників «Куп’янщина опалена війною». Альбом: 2 лютого 2018 року в Гусинській ЗОШ відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена визволенню Куп’янщини від нацистських загарбників «Куп’янщина опалена війною».
Web-адреса: gusinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12264 | Переглядів: 47Дата публікації: 09:16 03.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада